Kyslíková mezoterapie - kyslíková kosmetologie

Kyslíková mezoterapie

Pleť opět  dýchá a okouzluje  krásou

Jak probíhá tato procedura?
Ošetření se provádí pomocí přístroje, který má malý nástavec v podobě pistole „ráže"15 mm, přes který se pod tlakem vstřikuje 93% kyslík. Tento tlak je pro kůži velmi citelný. Během ošetření pociťuje klient pulzující údery chladivého vzduchu - náramně příjemný pocit! Před začátkem ošetření se na tvář nanáší individuálně zvolená hydratační maska s hyaluronovou kyselinou (dodatečně může také obsahovat například antipigmentační složku atd.). Hyaluronová kyselina se ideálně hodí pro masku z „letní" syrovátky. Tato kyselina je přírodním hydratačním prvkem, tvořícím mezibuněčnou tekutinu, jejíž hlavní vlastností je hydrofilnost, neboli schopnost přitahovat molekuly vody. Tím snižuje viskozitu mezibuněčné tekutiny, aktivizuje její proudění, podporuje uvolnění toxinů a přísun výživných látek.

Jaký je výsledný efekt? 
V důsledku tohoto ošetření dostávají hlubší vrstvy pokožky aktivní složky ze syrovátky, výživné látky, vitamíny a pochopitelně - kyslík. To vše podstatně urychluje metabolické procesy, zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazování a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně mizí, hlubší se maximálně vyhlazují. 

Pro koho je vhodné toto ošetření? 
Zejména lidem, kteří jsou silně unavení, hodně kouří, mají zvadlou pokožku, špatnou barvu pleti, nepravidelnou pigmentaci a jsou vystaveni stresu.  

Jaká je délka seance a jak dlouho výsledný efekt trvá? 
Seance trvá asi hodinu. Není zrovna nejlevnější, má ale mimořádný účinek a výsledný efekt působí přibližně týden.  Doporučuje se nejprve absolvovat základní kúru, zahrnující 6 až 10 seancí (v závislosti od stavu pokožky), což znamená v průměru jedno ošetření za 4-7 dní, načež pokračovat udržovací terapií jednou za 2 až 4 týdní. 

Následná pravidelná domácí péče zvýší  a prodlouží výsledný efekt kyslíkové mezoterapie.

Čisty kyslík a kyslíková kosmetika - absolutní aliance
Je prakticky zbavena veškerých nedostatků klasické mezoterapie. Její první a nejdůležitější výhoda - bezbolestnost. Důkazem je, že se kyslíková mezoterapie stala populární i u mužů, kteří, jak je známo, chtějí být krásní, ale nechtějí přitom trpět. Kyslík působí velmi jemně. Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn a jizev. Nepozoruje se ani zarudnutí či otékání kůže. Naopak, ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek: pokožka bude světlejší, pleť se vyhladí, póry se zmenší a malé vrásky zmizí. Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody lze kyslíkovou mezoterapii využívat i k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí. Nepříznivá ekologická situace negativně ovlivňuje stav Vaší pokožky. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí - to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.


Ošetření pomocí kyslíkové mezoterapie - bez jehel a poškození pleti 
Na pleť se nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a pomocí zvláštního nástavce se do pokožky pod tlakem „vstřikuje" čistý (90-96%) kyslík. Proud kyslíku přenáší aktivní výživné ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky. Zákrok je bezpečný a bezbolestný. Další speciální nástavec umožňuje provádění doplňkových omlazovacích a anticelulitidových kúr. 

Systém OXY-Cosmetics odstraňuje odumřelé buňky z povrchu epidermis, přispívá ke zmenšení rohové vrstvy kůže a podporuje její regeneraci. V důsledku jeho použití mizí pigmentové skvrny a pihy, vyhlazují se vrásky, pleťové nepravidelnosti a mizí nepříjemné pocity napětí. 

Technologie OXY-Cosmetics znovuvytvoří oslňující efekt Vaší krásy. Zákrok je naprosto bezbolestný, v důsledku svalové relaxace se snižuje počet vrásek a aktivně podporuje syntéza kolagenu a hyaluronové kyseliny v pleti.

OXYinjekce  -  Bezjehlová kyslíková injekce či vstřikování kyslíku pod tlakem. Působí proti ztrátě pružnosti kůže, vráskám, nepravidelné pigmentaci. Zajišťuje intenzivní a hluboké zvlhčení kůže, používá se také při odstranění celulitidy a při liftingu. 

OXYspray - Ošetření kyslíkovým sprejem. Kyslík a další koncentrované aktivní látky ve spreji pomáhají jemně ošetřit citlivou kůži po zákroku plastické chirurgie, při slunečních popáleninách, vadnutí kůže (u kuřáků), používá se i při relaxační masáži čistým kyslíkem. 

OXYaroma - Kyslíková inhalace aromatickými esencemi. Používají se čisté éterické oleje pro aktivaci vnitřní energie krásy. Tak zvaná absolutní energie pak podporuje unavenou kůži i ostatní buňky organizmu.