Kosmetické salóny a spa

suncadia_resort_spa_masthead

Díky reportážím médií si zákazníci rychle začínají uvědomovat výhody čistého kyslíku.  Čím dál více lázní v celé zemi uspokojuje potřeby svých klientů tím, že přidává na seznam kyslík a zjišťuje, jak jim to pomáhá zvyšovat výnos a navíc ještě vyčnívat nad ostatními salóny v okolí.  

Kyslíková inhalace
Relaxační sezení kyslíkové inhalace značně zvýší účinek jiných typů lázeňské kůry tím, že sníží stres a napětí, uvolní páteř, svaly a okysličí tělo.

Kyslíková kůra

Kyslíkové kůry jsou nejnovějším a nejvíce vzrušujícím oborem péče o kůži. Kyslíkové kůry jsou používány pro pokročilou péči proti stárnutí kůže.  Kyslíkové kůry aplikují čistý kyslík, aby vyživovaly a revitalizovaly každý pór.  Kyslík obnovuje vlhkost kůže a stimuluje růst nových zdravých buněk a zároveň zvyšuje  pružnost kůže. Nepoužívá se peroxid vodíku ani jiné chemikálie často získávané ze surové formy výroby kyslíku.

Všechny systémy pro kyslíkové kůry se aplikují rozprašovačem, který vytváří mikroskopicky jemnou chladivou mlhu kyslíku na kůži.  Rozprašovač dovoluje koncentrovanou a detailní aplikaci, která vtlačuje kyslík do tkání a dává kůži zdravý lesk ihned po jedné kůře. 

Kyslíkové masáže obličeje – Kyslíkové masáže obličeje  vtlačují kyslík na buněčné úrovni a tím pomáhají zlepšit sílu kolagenů a elastinových vláken.

Kyslíková kůra Akné -Kyslík je přírodním baktericidem – zabíjí bakterie. Kyslík pomáhá  odstranit nečistoty a zabíjí bakterie a zároveň léčí nevyváženou zanícenou kůži. Kyslík může být prevencí před budoucím rašením akné.

Mikrodermabraze - Podstupte mikrodermabrazi s kyslíkovou kůrou. Tato kůra bezpečně a jemně omladí vaši kůži za pomoci mikrodermabraze s hydratací a sílou okysličování.

Plastická operace obličeje  - Použijte kyslík před a po operaci obličeje, aby se urychlil léčivý proces.

Jiná použití - Kyslíková terapie se dá kombinovat s tónováním obličeje, chemickým peelingem, před/po laserovou povrchovou úpravou kůže,  následnou elektrolýzou, navoskováním trvalé kosmetické úpravy, atd. Kyslík je také používán na léčení slunečních spálenin.